Medal of Honor: Tier 1 Mod

Gambler 8. 10. 2010 Pá 21:46 komentáře
mohnews

Vydání hry se blíží a nám se začínají pořád víc a víc poodkrývat různé zajímavosti, které hra bude obsahovat. Dnes například výkonný producent Greg Goodrich prozradil, že ve hře by měl být jakýsi Tier 1 Mod, který bude určen především pro hardcore hráče. Budete mít k dispozici leaderboardy, kde si budete moci porovnat své výkony s ostatními. Budete odměněni za různé druhy úspěchů, jako headshoty nebo zabití nožem. Sám Goodrich prý nebyl schopný dokončit hru v tomto režimu, ale několik jejich testerů to dokázalo. Rád bych ale zdůraznil, že tato informace je čerpána z krátkého vyjádření a tím pádem nemusí být úplně doslovná. Jisté snad ale je, že hra Tier 1 Mod (Hardcore mod) bude obsahovat.

Další novinkou je rozohovor s Patrickem Liu od GamingTarget. Poslechněte si, co se změnilo od beta testu, pár vět o kontroverzním Talibanu nebo něco o dedikovaných serverech.

Připomínám naši soutež s obchodem Xzone o originálku hry. A také pro vás chystáme pokračování dojmů z Open Beta testu. Náš web se s blížícím se datumem vydání začíná pomalu plnit. Rubriky jsou obohacovány o nová fakta, články či zajímavosti. Děkujeme vám za vaši přízeň a určitě se ještě máte na co těšit!

Komentáře