Medal of Honor: souhrn novinek

Gambler 3. 11. 2010 St 20:06 komentáře

Máme tu pro vás pár novinek v jednom. Jako první bychom chtěli informovat o tom, jak to vypadá se stahováním DLC, se kterými je u někoho trošku potíž. Na oficiálním webu hry se objevilo oznámení, že se omlouvají za potíže a nyní by měly být všechny DLC balíčky v pořádku a připraveny na stažení. Potíže přetrvávají pouze u Clean Sweep pro Xbox360.

Další je vyjádření z EA k prodejnosti a recenzím hry Medal of Honor. Patrick Soderlund se totiž vyjádřil, že EA je novým dílem série MoH zklamané.

„Nebudu komentovat prodeje nového Medal of Honor, protože ty oznámíme až na příštím zasedání investorů, ale mohu říci, že kvalita samotné hry nenaplnila naše očekávání. Navzdory tomu jsem na hru pyšný, i když bychom měli dát trhu vědět, že dovedeme udělat titul, který se zalíbí ještě víc. Neříkám, že reboot série Medal of Honor je neúspěch. Ale v budoucnosti budeme ještě silnější.“

Podle něj jsou ale recenzenti na nový díl až příliš přísní…

Také EA zveřejnilo výsledky jejich výdělků za poslední čtvrtletí. Nebudeme tu rozebírat všechny možné hry, o kterých byla v článku řeč (pokud by vás to zajímalo, podívejte se), zveřejníme pouze to, že Medal of Honor zatím celosvětově prodal přes 2 miliony kusů.

Na závěr bych rád upozornil, že jsme spustili novou rubriku dlc balíčky a přikládám nový trailer k DLC Hot Zone.

Zdroj: eurogamer.cz

Komentáře