Medal of Honor: souhrn faktů

Gambler 28. 9. 2010 Út 15:35 komentáře
mohlogo

Dnes nám od EA přišel jakýsi souhrn faktů o MOH. V podstatě jsme se z něj nic moc nového nedozvěděli, jde spíš o takové delší info. Tak pro připomenutí. EA například uvádí, že v multiplayeru bude osm různých map, zasazených do prostředí afghánských hor, údolí a měst. Dále zdůrazňují realistický model destrukce a systém vlastní modifikace zbraní, který má stovky různých kombinací. Tím pádem bude opravdu čistě ve vašich rukou, jak a s jakým vybavením vyrazíte na svého soupeře. Co se týmů týče, tak maximální počet je 12 vs.12. Hned po skončení hry vám vyskočí tabulka, která vám zobrazí váš výkon ve vaši specializaci a porovná ho s ostatními.

Další zajímavé vlastnosti, které stojí za zmínku jsou například moderní válečná akce, realistické bojiště, strategické modifikace zbraní, realistická destrukce nebo pro někoho hodně důležité dedikované servery.

Jako citaci bych zde rád uvedl následující:

„Vydejte se na drsnou válečnou kampaň v roli elitního vojáka, který používá chirurgicky přesné taktické postupy v kombinaci s drtivou silou. Naskočte do svižného zápasu Team Assault s klasickými pravidly pro deathmatch, kde osvědčíte bleskové reflexy, nebo se zapojte do módu Combat Mission podle daného příběhu, v němž se síly koalice snaží dosáhnout specifických cílů. Tyto vysoce akční módy vyvinuli tvůrci série Battlefield.“

Co se singleplayeru týče, tak tam uvádějí, že byl vyvinut ve spolupráci s příslušníky Tier 1 a byl inspirován jejich skutečnými příběhy. Budete tak moci na vlastní kůži okusit nelítostné akce uvnitř nepřátelského území. Hra tak cituji „představuje dosud nejautentičtější a nejrelevantnější zpracování bojové simulace.“ Pro ty co nevědí, tak vývojáři postupně zveřejňovali rozohovory s příslušníky Tier 1. Všechny rozohovory naleznete zde.

Zdroj: Electronic Arts

Komentáře