Medal of Honor: první dojmy z multiplayeru

Gambler 29. 9. 2010 St 18:21 komentáře

Herní portál gamesweb.sk přináší první dojmy z multiplayeru. Byli totiž mezi několika pozvanými na prezentaci Medal of Honoru, kterou pořádalo EA v Praze.

K dispozici měli zhruba 20 počítačů na dvě a půl hodiny. Mohli si vyzkoušet čtyři módy na čtyřech mapách. Módy Team Assault, Sector Control, Objective Raid a Combat Mission. O mapách uvádějí, že jsou akurátně velké a reálné. Oni sami se mohli seznámit s Garmzir Town, Kandahar Marketplace, Shahikot Mountains a podle jejich názoru nejhorší byla Kunar Base.

Co se týká grafiky a jejího uspořádání, tak uvádějí, že je velmi přehledná a že je na vysoké úrovni. Během celého hraní prý nenarazili na místo, které by dávalo nějakou výhodu nebo rozhled na celou mapu, takže se vám snad těžko stane, že půjdete a najednou vás sejme sniper na druhé straně mapy :). Jinak ale nabízí velký spád a není vyjimkou ani náhlé překvapení protivníka z boční uličky.

A ještě něco málo k módům. Team Assault je, jak všichni víme, klasický Team Deathmatch. Dalším je Sector Control, ve kterém máte na mapě tři vlajky, které váš tým musí obsadit a pokud možno udržet. V Objective Raid naopak spojenecké síly brání celých pět minut dva cíle. Pokud se nepodaří, tak se týmy prohodí a vy hrajete za Taliban. Posledním módem je Combat Mission. Tam musíte bránit pět cílů a pokud jeden z nich neubráníte, tak se posouváte bránit o kus dál další. Mám pocit, že podobný mód je v Bad Company 2 pod názvem Rush.

Víc už prozrazovat nebudu. Pokud chcete vědět mnohem víc, tak si přečtěte dojmy od gamesweb.sk. Na závěr přikládám video, které je součástí jejich dojmů.

Zdroj: gamesweb.sk

Komentáře