Medal of Honor je lepší než MW2

Gambler 18. 10. 2010 Po 18:22 komentáře
mohnews

Tvůrcem hry God of War je David Jaffe, ten si také vede osobní blog, na kterém zveřejnil svůj názor na Medal of Honor. Ten je podle něj lepší než jeho konkurent Modern Warfare 2. Podle něj je MoH více realistický.

„Myslím, že je jasné, že Modern Warfare 2 porazilo Medal of Honor ve větší produkci a má víc "whoow“ momentů, ale v MoH se víc cítím, jako bych byl skutečně s těmi ostatními vojáky na místě. Je to skoro jako bych hrál válečný příběh, zatímco u ostatních válečných FPS se spíš cítíte jako byste byli ve válečné simulaci."

Na druhou stranu, hra je podle něj pořád dokola stejná a vše se opakuje do zblbnutí. „Postoupíte, schováte se, postřílíte nepřátele, vyjdete z úkrytu a tak pořád dokola.“ Nicméně se mu líbí multiplayer, kterého se sám momentálně účastní.

„Možná jde o kvalitu matchmakingu nebo je to proto, že nikdo zatím nehrál multiplayer moc dlouho, takže nemají hráči tolik zkušeností, že se z nich ještě nestala nezastavitelná monstra…“Čeština do hry

Jako malou perličku tu máme informaci o tom, že herní obchod Xzone sponzoruje český překlad hry Medal of Honor. Podle slov majitele Martina Schovanece hra není nijak textové náročná, ale hráčům určitě přijde vhod překlad dějové linie nebo nastavení v menu. Samozřejmě se čeština jako první dostane k majitelům originálek z jejich obchodu. Takže pokud třeba ještě váháte nad objednáním hry, tak tady je další důvod, proč si ji koupit. A navíc, pořád ještě se ke každé objednávce přikládají trička s motivem MoH.

Zdroj: eurogamer.cz

Komentáře