Medal of Honor: jaké DLC nás čekají?

Gambler 28. 10. 2010 Čt 18:43 komentáře
dlcsouhrn

V přípravě jsou v tuhle dobu dva DLC přídavky. Na webu se tu rozběhla debata o tom, že si za ně budeme muset zaplatit. Proto bych rád znovu oba dva DLC připomenul, protože mám pocit, že někdo v tom nemá jasno.

Prvním přídavkem je Clean Sweep. Tento přídavek vychází 2. listopadu na všechny platformy. Bude obsahovat stejnojmenný eliminační mód, ve kterém půjde nejvíce o sehranost se svými kolegy. Bude se odehrávat na dvou zcela nových mapách – Bagram Hangar a Khyber Caves. Pro lepší zážitky byly upraveny i oblíbené mapy Diwagal Camp a Kabul City Ruins. A to hlavní, tento DLC je zdarma. Podívejte se na toto video.

Druhý DLC je Hot Zone. V tomto módu půjde především o to, aby hráči dokázali ubránit svá dobytá území. Tento nový a vysoce adrenalinový mód lze hrát na dvou nových mapách – Hindukush Pass a Korengal Outpost. Přepracovány byly mapy Shahikot Mountains a Helmand Valley.

Ale tento přídavek je již zpoplatněn. Vychází také 2. listopadu a to za 800 MS bodů pro Xbox, za 270,– Kč na PS3 Network a za exkluzivních $9.99 na EA Store pro PC.

Zdroj: facebook.com/medalofhonor.czsk

Komentáře