Medal of Honor: dosud známé módy

Gambler 27. 9. 2010 Po 15:00 komentáře
mody

Včera jsme si zopakovali dosud známé mapy, které se ve hře budou vyskytovat. Dnes to budou tři módy, o kterých zatím víme. Stejně jako první čtyři mapy, i tyto tři herní módy známe z beta testů. První dva jsou z bety, která probíhala na začátku prázdnin. Jsou to Combat Mission a Team Assault. Třetí je znám pouze chvíli a bude představen v chystané Open Betě. Nese název Sector Control.  • Team Assault je v podstatě klasický Team Deathmatch, kde se obě strany snaží získat předem daný počet bodů. V tomto módu se odehrává například mapa Kabul City Ruins.


  • Combat Mission musí jedna strana bránit pět po sobě jdoucích cílů a zastavit průnik nepřítele. Mapa, na které se tento mód odehrává je například Helmand Valley nebo Shahikot Mountains.


  • Sector Control je mód, ve kterém získáváte a držíte strategické cíle, které pak přispívají ke konečnému skóre. Známá mapa pro tento mód je Kunar Base.A stejně jako minule, i teď přikládám skoro šestiminutové video z Combat Mission módu na mapě Helmand Valley.

Komentáře