Medal of Honor: co nás v Clean Sweep čeká?

Gambler 30. 10. 2010 So 11:44 komentáře
medal-of-honor-clean-sweep

Clean Sweep je přídavný DLC balíček, který si budeme moci zdarma stáhnou a to již 2. listopadu. A vývojáři se rozhodli na oficiálním webu hry odpovědět na pár otázek, které lidi mají. Co je součástí? Co je Clean Sweep? Jaké mapy budou zahrnuty?

Co je Clean Sweep?

Je to eliminační mód ve dvou týmech. Nejsou žádné respawny, pouze čtyřminutový limit, což bude přinášet velký spád a zábavné potyčky. Tým s většinou hráčů, kteří zůstali stát na konci utkání vyhraje.

Jaké mapy jsou součástí?

V balíčku jsou dvě nové mapy a dvě kompletně přepracované. Nové mapy Bagram Hangar a Khyber Caves. Přepracované jsou mapy Kabul City Ruins a Diwagal Camp. Více o nich níže.

Bagram Hangar

Na této mapě si vyzkoušíte, jak jste schopni vidět a a rozpoznat své soupeře pod rouškou tmy. Zahrajete si totiž na noční letecké základně.

Khyber Caves

O místě zvaném Khyber Pass existuje jedno pořekadlo: „Každý kámen v Khyber byl namočený v krvi.“ Ale až po tom, co se zde střetnete s nepřítelem poznáte, co to vlastně znamená.

Diwagal Camp

I když můžete být již obeznámeni s tímto skalnatým terénem, během potyčky poznáte, že tato mapa je jiná, než jste zvyklí. Diwagal Camp je místo, kde nepřítel může být úkryt kolem každého rohu.

Kabul City Ruins

Toto místo je plné autovraků a rozbouraných budov, které vytváří spoustu míst na střet s nepřítelem. Jen mějte na paměti, že i když jste krytí za stavbou nebo autem, tyto překážky jsou zničitelné a mohou se okamžitě rozpadnout.

Více o mapách v naší rubrice mapy.

Komentáře