Medal of Honor: Warfighter také s Battlelogem

slevin 19. 7. 2012 Čt 11:07 - komentáře

V hře Medal of Honor: Warfighter budeme využívat službu Battlelog, což se dalo předpokládat již před oficiálním ohlášením. Ohlásila to společnost EA, při příležitosti oficiálního zveřejnění o vydání Battlefield 4. Jestliže si totiž do října předobjednáte Medal of Honor Warfighter, budete mít příležitost být jako první u beta testování právě Battlefield 4. To podle všeho vyjde příští rok na podzim.

Vedle tiskové zprávy se objevilo také nové video pojmenované Fire Team, kde nechybí ani informace o zmiňovaném BF4.

Multiplayer Medal of Honor: Warfighter v novém videu

slevin 12. 7. 2012 Čt 21:10 - komentáře

No konečně! Společnost Electronic Arts oficiálně zveřejnila trailer na velmi očekávaný multiplayer z Medal of Honor: Warfighter. Nutno říct, že si na zpracování režimu pro více hráčů dali opravdu záležet. Nechybí intenzivní akce, parádní grafika a pořádný zbraňový arsenál. No jen se podívejte sami, co Vám nový MoH brzy přinese! Yeah, get ready!

Medal of Honor: Warfighter demo z E3 2012

slevin 20. 6. 2012 St 14:11 - komentáře

Electronic Arts se patřičně vytáhli na konferenci E3 2012, také s titulem Medal of Honor: Warfighter. Přednesli publiku více jak pětiminutovou demo ukázku ze hry, jež vypadá vskutku propracovaně. hráč začíná výsadkem jednotky na pláži u zdemolovaného města a spolu s jednotkou se probíjí do nitra zkázy. Mrkněte nato!

Obal Medal of Honor: Warfighter kousek po kousku

slevin 2. 4. 2012 Po 20:42 - komentáře

Vývojáři z Danger Close zveřejnili vznik obalu Medal of Honor: Warfighter a nejen to. Krom focení vojáka na cover boxu se hrou se fotili i arty na pozadí pro fanoušky a nějaké ty alternativní obálky pro časopisy. Z záběrů lze vidět, že to opravdu nebyla otázka pár minut, ale že získávání tak důležitého materiálu zabralo pořádnou práci. Výsledek je, jak je vidno kvalitní!

Medal of Honor: Warfighter v předprodeji

slevin 7. 3. 2012 St 18:06 - komentáře

Internetový obchod Xzone uvedl dnes Medal of Honor: Warfighter do předprodeje. Čerstvě ohlášená hra je zatím k dostání za 1099,– pro všechny dostupné platformy, tedy Xbox 360, Playstation 3 a PC. Datum vydání v ČR, potvrdila společnost Electronic Arts CZ na 24. října 2012. V ČR tedy vyjde hra ve stejný den, jako ve světě. Objednávat můžete zde.