Medal of Honor: Warfighter

Hra od společnosti Danger Close Medal of Honor: Warfighter bude pokračováním restartované série Medal of Honor z roku 2010. Opět se vrátíme k příběhům jednotek Tier 1, ačkoliv je zatím zahaleno tajemstvím zda se nějaké části děje hry budou odehrávat v Afghánistánu, tedy tak jako v prvním díle. Informaci o vydání Medal of Honor: Warfighter podal magazín OXM, který bude ve svém papírovém čísle zpovídat samotné vývojáře.

moh-warfighter-1

Hrát budeme za příslušníka amerických jednotek Tier 1, který má přezdívku Preacher (Kazatel). Po účasti na tajných misích se Preacher vrací domů ke své rodině, ovšem poté, co je přes hranice převezena výbušnina zvaná PETN, je zpět povolán do služby a svými spolubojovníky má za úkol eliminovat tuto hrozbu.

Warfighter opět přinese mise inspirované skutečnými bojovými operacemi. Ať už jde o záchranu rukojmí z pevnosti Abú Sajáfa na filipínském ostrově Basilian nebo o útok na „město pirátů“ Al-Šabáb na somálském pobřeží. Hra předvede nejmodernější techniky boje s terorismem. Na tvorbě hry se podíleli příslušníci jednotek Tier 1. Díky těmto zkušenostem hra nabídne agresivní, drsný a hlavně autentický herní zážitek, v němž hráči ochutnají denní chléb nejlepších a nejdisciplinovanějších vojáků na světě.

moh-warfighter-1

Hra se bude odehrávat v období po zabití Osama bin Ladena, kdy vyzkoušíte několik misí za členy jednotek Tier 1. K dispozici budou také například australští SASR, němečtí KSK, polští GROM, či britští SAS.

Vydání je zatím datováno na 23. října 2012, pro Xbox 360, Playstation 3 a PC