První video z Medal of Honor: Warfighter

slevin 6. 3. 2012 Út 20:32 - komentáře

Electronic Arts před pár chvílemi zveřejnilo vůbec první trailer Medal of Honor: Warfighter, který vypadá vskutku pěkně. Ačkoliv nám video příliš neukazuje příběh samotné hry, jistojistě můžeme vidět lepší grafiku a pravděpodobně i fyziku Frostbit enginu. Každopádně jedno je jistě. Hra vyjde 23. října 2012 pro PC, XBOX 360 a Playstation 3. Nemůžeme se dočkat! :)

Scany z Medal of Honor: Warfighter

slevin 25. 2. 2012 So 16:02 - komentáře

Magazín PlayStation Gang zveřejnil scany z Medal of Honor: Warfighter, čerstvě ohlášeného titulu společnosti Danger Close, jež má být oficiálně předveden v břenu na GDC 2012. Scany pocházejí z časopisu OXM, který vypustil informaci o Medal of Honor: Warfighter do světa jako první. Ačkoliv není na obrázcích čitelný jakýkoliv text, můžeme vidět alespoň nadpisy a obrázky ze hry.  Na některých jsou vidět jednotky Tier 1, druhé zase ukazují vojáky, kteří jsou nápaditě podobní SAS jednotkám ze Call of Duty.

medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled

medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled medal-of-honor-warfighter-1-768x1024-nahled

Krom toho odhalil jeden z nadpisů také fakt, že Medal of Honor: Warfighter bude zasazen do doby po zavraždění Bin Ladina. Na dalším je zase vidět zaplavená vesnice na neznámém místě. Může se tedy jednat například o některou z misí během katastrofy s tsunami v Japonsku. Nechme se překvapit, co víc si na nás vývojáři ze společnosti Danger Close připraví. Hra vyjde v říjnu tohoto roku!

Medal of Honor: Warfighter, vyjde v říjnu!

slevin 23. 2. 2012 Čt 21:01 - komentáře

Ačkoliv jsme před časem polemizovali nad případným pokračováním Medal of Honor s dvojkou na konci, ohlášení nové MoH jsme se sice dočkali, ale jedná se o Medal of Honor: Warfighter, tedy lépe řečeno o pokračování restartovaného dílu z roku 2010. Ohlásil tak magazín OXM s tím, že Medal of Honor: Warfighter vyjde v říjnu tohoto roku a podle dosavadních informací se představí na GDC 2012, které se koná 6. března 2012. Nechme se překvapit! Zatím víme, že hru bude vyvíjet studio Danger Close a  pojede na enginu Frosbite 2.0. Více informací za dva týdny!

Schyluje se k ohlášení Medal of Honor 2?

slevin 7. 2. 2012 Út 15:45 - komentáře

O případném pokračování restartované série Medal of Honor, v podobě Medal of Honor 2 se šušká v herním světě už nějaký ten pátek. K oficiálním potvrzení ze strany vývojářů nebo snad distributorů, ale nedošlo a my můžeme jen v tichosti čekat na oficiální tiskovou zprávu. K té by mohlo dojít již brzy. Na 6. březen 2012 je totiž naplánován oficiální event, kde se bude o sequelu diskutovat. Shodou náhod ohlásil papírový magazín PS3M zajímavé odhalení v jejich novém čísle časopisu. To by mohlo být taktéž Medal of Honor 2. Nechme se překvapit, co si pro nás tvůrci připraví.

EA naděluje k vánocům!

Gambler 6. 12. 2010 Po 21:26 - komentáře
vanoce

V EA si připravili perfektní soutěž o nové hry a herní notebook Toshiba Qosmio. Je to jednoduché, stačí zajít na tuto stránku a kliknout na „přihlásit“. Přihlásíte se na svůj účet na facebooku a pak už jen vyberete, jaké hry byste si přáli. Pravidla jsou následující.

  • Denně si můžete rozbalit jeden dárek, pokud se trefíte a rozbalíte dárek, který obsahuje losovanou hru, získáváte body.
  • Další body můžete získat, když přivedete vaše kamarády.
  • Ceny každý týden, vyhrává ten kdo má nejvíc bodů.

Tak neváhejte a zapojte se do vánoční soutěže! ;-)